Mzdová účetní Modřice

Plat: 35000 - 45000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Modřice, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Popis pozice
Hledáte práci ve firmě se stabilním zázemím?

Jste již zkušená/ý mzdová/ý účetní?

Lokalita Modřice je pro Vás zajímavá?

Hledáme Vás :-)

Náplň práce:

vedení mzdové agendy (zpracování mezd, pojištění, srážky, nemocenské apod.)
zpracování exekucí a insolvencí
příprava výstupních dokumentů
hlášení o povinném podílu ZPS - náhradní plnění
reporting vedení společnosti
komunikace s úřady a dalšími institucemi - ÚP, FÚ, zdravotní pojišťovny a OSSZ
podpora HR
zajišťování celkového chodu mzdového oddělení

co vám nabídneme
budoucnost a existenční jistotu ve firmě, která získala nové projekty
motivující finanční ohodnocení reflektující předchozí praxi
stravenkový paušál v hodnotě 50,- Kč/den
flexibilní pracovní dobu
notebook a mobilní telefon
ActivePass
25 dní dovolené
Family day, Vánoční večírek a další akce
narozeninové flexipasy v hodnotě 500,- Kč
proplacení očkování proti chřipce
přátelský a zajetý pracovní kolektiv

co od vás očekáváme
SŠ/VŠ vzdělání
praxe na podobné pozici alespoň 2 roky
znalost SAP
znalost zákoníku práce
znalost MS Office
zkušenost s výrobní společností
pečlivost a samostatnost
ŘP. sk B

jak se přihlásit
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Procházková