Kontrola kvality Plzeň

Plat: 33000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro výrobní firmu v Plzni hledáme technika/kontrolora kvality, který by měl na starosti vstupní a procesní kontrolu kvality.
Požadujeme zkušenosti s měřícími technikami - výhodou, čtení technické dokumentace. Ochota pracovat ve třísměnném provoze.

Nabízíme

Stabilní zaměstnavatel
Finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a znalostem
Karierní posun
5 týdnů dovolené
Zaměstnanecké výhody a benefity (firemní jazykový kurz, caffeterie, atd.)
Práce v Plzni

Náplň práce

Budete kontrolovat vstupní materiál, schvalovat první vyrobené díly, provádět procesní a audity ve výrobě, zodpovědnost za uvolňování upravených dílů, komunikace s odd. konstrukce v případě zjištění nedostatků, navrhování opatření ke zlepšení procesů, spolupráce při návrhu postupů a způsobů kontrol vyráběných dílů

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

301 00 Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Milan Labašta