Dílenský mistr autoservisu - Brandýs nad Labem - jedna směna Praha

Plat: 35000 - 45000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Autorizovaný dealer jedné světoznámé značky čeká možná právě na Vás. Pokud již máte zkušenosti s vedením týmu a máte vztah k technice, pak nám neváhejte napsat!
- na vašich ramenou bude ležet odpovědnost za celkovou organizaci, kontrolu a kapacitu dílen
- na Vás bude zajistit hladký, včasný a profesionální průběh oprav, diagnostik a údržby
- budete zodpovídat za pracovní postupy a zajistíte všechny potřebné dokumenty (návodky, informace o produktech aj.)
- čeká Vás informování zaměstnanců o BOZP, PO
- nemine Vás ani hodnocení výkonu zaměstnanců

Nabízíme

- máte technické znalosti v oboru oprav vozidel (PKW/ LKW)