Obchodní zástupce - stínící technika - region Čechy Praha

Plat: 40000 - 70000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Budete aktivně vyhledávat nové zákazníky a obchodní příležitosti, prezentovat produkty, udržovat vztahy se stávajícími klienty.

Co budete nabízet?
Vyrábíme venkovní rolety, interiérové stínění, venkovní žaluzie, panelákové stínění, garážová vrata, systémové ovládání domu.

Budete si budovat vlastní portfolio klientů v regionu Čechy (hlavně Praha a Střední Čechy, ale můžete mít přesah i do dalších regionů, Moravu obslouží kolegové. Budete jednat s koncovými klienty - rodinné domy, privátní klientela, výrobci oken a domů na klíč, SVJ apod.
Musíte se orientovat v technické dokumentaci.
Musíte být také aktivní řidič sk. B.
Měl/a byste se vyznat v projektové dokumentaci
Musíte být aktivní obchodník a mít zkušenosti z obdobné pozice, velkou výhodu budou mít kandidáti přímo z prostředí stínící techniky.

Náplň práce

k tomu služební telefon, notebook a auto, stravenky 120 Kč
Postaráme se i o vaše vzdělání a plné zaškolení a stanete se odborníkem v oblasti stínící techniky.

Na začátek se domluvíme na garantované mzdě 30-40.000 Kč dle zkušeností, po zapracování se u nás obchodníci dostávají na částky kolem 40-70.000 K s bonusy.

Pokud už máte zkušenosti z obdobné pozice nebo obdobným produktem, pošlete mi svůj životopis, máme i další pozice.

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Romana Koudelková   736 482 328