Expedient/ka – skladový/á účetní, mzda 24.000 Kč, stravenky Jihlava

Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ vzdělání
* znalost systému SAP, MS Office výhodou
* zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
* ochota učit se novým věcem
* časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu

Nabízíme

* odpovídající mzdové ohodnocení
* 5 týdnů dovolené
* 13.plat
* příspěvek na stravování
* zodpovědnou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
* moderní a čisté prostředí, profesionální a přátelský kolektiv

Náplň práce

Máte zkušenosti s administrativou spojenou s příjmem materiálů a expedováním hotových výrobků? Umíte pracovat v systému SAP? Zašlete nám svůj strukturovaný životopis.
* příjem a výdej materiálu v systému SAP
* kontrola a příprava expedovaného zboží
* vystavování dodacích listů, plánování expedice
* zakládání a vedení příslušné evidence

Místo výkonu práce: Jihlava

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

586 01 Jihlava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Petra Turinová