Manažer kvality - Solární elektrárny Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Hluboká znalost Quality Managementu, procesů kontroly kvality a právních standardů
- Znalost obchodních procesů metodologie v rámci konstrukce, designu a dokumentace v energetickém průmyslu (generátory, elektrárny atd.)
- Znalost TQM, 6 Sigma nebo dalších
- Skvělé analytické myšlení, schopnost řešit ad-hoc problémy rychle a efektivně, proaktivní přístup a zkušenosti s vedením zaměstnanců
- Zkušenosti z Quality Assurance procesy

Nabízíme

SOLEK je přední energetickou skupinou, zabývající se projektováním, výstavbou a provozem solárních elektráren v Evropě a Latinské Americe.

Za pomoci obnovitelných zdrojů přistupuje k budoucnosti naší planety zodpovědně a ekologicky, a to je důvod proč budujeme a udržujeme Solární elektrárny.

Naše solární elektrárny úspěšně fungují na území Česka, Slovenka, Rumunska a Chile.

Máme kanceláře v Praze a v Santiagu a nedávno jsme založili nové pobočky na Kypru v Kolumbii a v Peru. Neustále usilujeme o nové příležitosti a možnosti na trhu se solární energií.

V rámci našeho růstu zvažujeme nové pobočky a elektrárny v Maďarsku, na jihu Evropy (Řecko, Portugalsko) a Vietnam, jako další země pro naši expanzi. Plánujeme prozkoumat jejich potenciál na trhu solární energií a začít výstavbu i v těchto zemích.

Naším dlouhodobým cílem je vytvořit si portfolio projektů, jejichž výstavba bude přesahovat energetický výkon přes 1 GigaWatt.

Přidejte se k nám a chopte se příležitosti zrealizovat s námi naši vizi pro zelenější a zodpovědnější budoucnost.

Získejte možnost pracovat a vyvíjet zajímavé projekty v rostoucí firmě s velkým potenciálem!

- 25 dní dovolené
- Občerstvení na pracovišti
- Práce v mezinárodním a dynamickém prostředí
- Práce v zajímavém a rostoucím odvětví

Náplň práce

- Navrhnout a zrealizovat standardy kvality napříč společností v různých zemích s cílem zaručení vysoké kvality a včas realizovaných projektů
- Definovat firemní standardy a procesy v rámci Quality assurance & Quality control napříč odděleními.
- Zavedení kvalitativních procesů a zásad v rámci firmy, komunikace s relevantními odděleními
- Sledování nejnovějších opatření a trendů v rámci solárních průmyslu a solárních elektráren a jejich kvalitativních simulačních programů (PV syst calulations, Solar Gis a další.)
- Koordinace a hodnocení testů před uvedením elektrárny do ostrého provozu (PR test, Termografie, Test výkonu atd.)
- Příprava kvalitativních a výkonnostních garancí pro naše EPC kontraktory.
- Definovat a implementovat interní a externí standardy pro technickou dokumentaci v rámci oddělení– engineeringu, nákupu, konstrukce, commissioningu a O&M
- Vylepšování firemních procesů na základě hodnocení denních aktivit, implementace procesu neustálého zlepšování a zvyšování efektivity
- Komunikace s klientem a pochopení jeho požadavků a očekávání, předání těchto informací relevantním oddělením napříč společností.
- Návrh a zlepšení nových procedur a specifikací pro EPC procesy a školení zaměstnanců na jejich používání
- Zajistit kontrolu kvality komponentů u výrobce, implementace nových procesů kontroly kvality v rámci výroby na základě znalosti výrobních metod.


Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jaroslav Večeřa  


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace