Mzdová účetní Plzeň-sever

Lokalita pracoviště: Plzeň-sever, Plzeňský
Aktualizováno před 21 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ vzdělání ekonomického směru
- organizační a komunikační schopnosti
- dobrá znalost personální/mzdové problematiky a související legislativy
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, příjemné vystupování
- schopnost se domluvit v AJ nebo NJ pro občasnou komunikaci
- znalost MS Office, Nugget - výhodou

Nabízíme

- ranní směna
- HPP na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
- 25 dní dovolené
- stravenkové karty
- příspěvek na penzijní připojištění
- letní a vánoční prémie
- jazykové kurzy, školení

Náplň práce

- komplexní zpracování mezd, vedení mzdové agendy
- zpracování podkladů – DPN, MD/RD, exekuce
- přihlašování a odhlašování zaměstnanců na ZP a OSSZ
- komunikace s orgány státní správy
- zpracování ročního zúčtování daní
- vystavování ZL, ELDP a ostatních dokumentů
- denní komunikace se zaměstnanci

Quanta Human Resources CZ s.r.o.

Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Helena Obermajerová   777 356 243