Recepční - Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 18 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ vzdělání
• schopnost komunikace v AJ
• praxe v zákaznickém servisu - výhodou
• noční směny
• nadšení a chuť učit se novým věcem
• proaktivní přístup

Nabízíme

• plný úvazek / 38,75 hodin týdně
• pracovní smlouva na dobu neurčitou
• přátelské pracovní prostředí
• zaměstnanecké benefity
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@finpam.cz nebo 602441855.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 21. 11. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Společnost FINPAM s.r.o. pro svého klienta hledá vhodného kandidáta na pozici RECEPČNÍ.

Náplň práce:
• zajištění chodu recepce
• jednání s klienty, poskytování informací
• přijímání plateb za poskytované služby
• práce s rezervačním systémem

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719