Řidič/ka - skladník/ce (Třebíč)

Plat: 18000 - 24000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Třebíč, Vysočina
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáte stabilního zaměstnavatele, který podporuje Váš profesní růst? Hledáte jistotu, ale přesto ne stereotyp? Cítíte se za volantem jako ryba ve vodě a oblast auto - moto pro Vás není španělskou vesnicí?
Neváhejte a staňte se důležitou součástí naší pobočky!

Co byste měl/a mít:

zkušenosti na pracovní pozici řidič/ka výhodou, ne podmínkou
komunikační dovednosti a do jisté míry pro-zákaznický přístup
orientační smysl, pevné nervy na řešení dopravních situací
zájem a základní přehled o autodílech
zkušenost s prací ve skladu výhodou, alespoň v rámci brigády

... PAK JSTE PRÁVĚ TÍM, KOHO HLEDÁME!

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

pracovat ve stabilní společnosti u v oboru automotive – náhradních dílů
základní mzdu s měsíčními prémiemi
v případě zájmu, podporu Vašeho kariérního růstu
příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv, který Vám ve všem rád pomůže
možnost se neustále zlepšovat v zajímavé a netradiční oblasti auto – moto
stravenkový paušál
jednosměnný provoz
5 dnů bonusového volna navíc
slevy na produkty
Multisport Karta
balíček firemních benefitů, penzijní a životní připojištění, slevy na kulturu a dodavatelské slevy, a další.

Náplň práce

Co bude Vaší náplní práce:

rozvoz zboží k zákazníkům dle stanovených rozvozových tras
komunikace se zákazníkem o jeho potřebách
příprava a manipulace se zbožím
správa svěřené hotovosti
péče o svěřené auto
kontrola a inventarizace zboží na skladě

Auto Kelly a.s.

Kontaktní osoba:
Jitka Truchlíková   724 670 233