Zpracování textilu - jednoduchá manuální práce Šťáhlavy

Lokalita pracoviště: Šťáhlavy, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* spolehlivost, zodpovědnost
* základní znalost práce na počítači
* schopnost práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme

* mzdu až 22.700 Kč + variabilní složka
* dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny se střídají vždy po týdnu)
* 5 týdnů dovolené
* příplatky dle zákoníku práce
* pravidelný výplatní termín
* práci v moderním prostředí

Náplň práce

Pro našeho významného a dlouhodobého klienta, společnost zabývající se zpracováním vráceného zboží (především textilu), aktuálně hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na nenáročnou manuální práci.

Náplň práce:
* manipulace s vráceným zbožím
* kontrola zboží
* práce se skenerem
* balení zboží

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Lucie Zlatohlávková