Material planner v rámci Evropy Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání
* Aktivní znalost anglického jazyka ( zaslat CV v AJ)
* Praxe s plánováním materiálu ve výrobním průmyslu
* Znalost práce v SAPu
* Časová flexibilita
* Aktivní řidič sk. B

Nabízíme

* Atraktivní pracovní prostředí
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Zázemí stabilní společnosti
* Propracovaný systém benefitů
* Benefitní program Cafeterie
* Příspěvek na stravování
* 25 dní dovolené
* Nástup možný ihned

Náplň práce

Máte chuť se posunout o level výš? Chcete nabrat nové zkušenosti nebo poznat nový přátelský kolektiv? Pro našeho významného klienta hledáme právě Vás na pozici Plánovač materiálu v oddělení Centrálního plánování pro EU.
* Řídit vztahy s dodavateli
* Výpočet MRP
* Vytvářet, analyzovat a uvolňovat objednávky surovin a komponent
* Sledovat komponenty a suroviny i jejich variace na základě aktualizací MPS
* Řešit případné nedostatky materiálu- denní kontakt s výrobním závodem
* Zajišťovat balení RM
* Sledovat výkon dodávky dodavatelem, Plán přepravy a následnou přepravu
* Analyzovat mezery pro plnění cílů

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Lenka Medková