Obsluha strojů na výrobu kabelů, mzda 30.000 Kč, náborák 30.000 Kč Velké Meziříčí

Plat: 30000 - 33000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Velké Meziříčí, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* min. vyučení v technickém nebo elektrotechnickém oboru
* chuť učit se stále novým věcem a vzdělávat se
* ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
* základní znalost práce s PC

Nabízíme

* nástupní mzda 30.000 Kč
* nárůst mzdy po zaučení
* možnost kariérního růstu
* 1.000 Kč bonus za nemarodění
* příplatky za víkendy, noční směny
* stravenky
* 25 dní dovolené
* odměny za dobře odvedenou práci - výkonnostní prémie
* náborový příspěvek 30.000 Kč
* měsíční bonus 2% ze mzdy na účet, po dobu jednoho roku

Náplň práce

Nevadí Vám učit se novým věcem? Jste fyzicky zdatný a manuálně zručný? Hledáme právě vás, pošlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme.
* obsluha strojů na výrobu kabelů dle výrobní dokumentace
* zajištění plynulé výroby
* kontrola kvality vyráběných produktů

Místo výkonu práce: Velké Meziříčí

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

586 01 Jihlava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Irena Čermáková