Obráběč kovů - nástupní bonus 25.000 CZK - nástup do kmene Dolní Benešov

Plat: 35000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní Benešov, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

2 směnný provoz
vyučení v technickém oboru výhodou
praxe v oboru min. 1 rok
znalost čtení technické dokumentace
základní měření – mikrometr, posuvné měřítko
základní znalost obrábění kovů
způsobilost pro obsluhu kovoobráběcích strojů
VZV výhodou

Nabízíme

Nástupní bonus ve výši 25.000 CZK
Celková mzda v rozpění 35.000 – 40.000 CZK
Osobní ohodnocení ve výši až 5.000 CZK
25 dní dovolení
2 dny volno (sick days)
Podpora penzijního připojištění
Stravenkový příspěvek ve výši 50 CZK / den
Výhodné telefonní tarify aj.

Náplň práce

Pro společnost orientující se na výrobu technologických a průmyslových celků dodávaných do celého světa hledáme zaměstnance na pozici obráběč kovů.

Popis pracovní činnosti:
kontrola správnosti operací dle dokumentace (rozměry – tolerance – drsnost aj.), stav svěřeného stroje včetně dokumentace nové používaných nástrojů a přípravků (zpětná vazba mistovi)
sledování – navrhování a zlepšování procesu svého svěřeného výrobního procesu – hlídání nekvality polotovarů a hlášení mistrovi
kontrola správnosti chodu stroje, dodržování pracovního postupu
mezioperační kontrola, hlídání přesnosti opracování polotovarů dle výkresové dokumentace a technologického postupu
provozní údržba stroje – doplnění kapalin, hlášení odchylek a dokumentace
Pravomoci – upnutí polotovarů, nastavení intenzity chlazení, rychlostí atd.

Lead - Project Advices s.r.o.

Dobrá
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Petra Tejnorová