Konstruktér ve vývoji nateriových technologií Horní Suchá

Lokalita pracoviště: Horní Suchá, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Bakalářské / Magisterské VŠ vzdělání ve strojírenství v oborech s konstrukčním/technologickým zaměřením
* Schopnost profesionální komunikace anglickým jazykem (Zkouška B2 výhodou)
* Práce v 3D CAD SW (SolidWorks / SolidEdge / Creo / Catia / NX / případně ekvivalent)
* Schopnost tvorby výkresové dokumentace (od koncepční až po výrobní VD)
* Samostatnost při řešení zadaných úkolů
* Schopnost efektivní spolupráce v týmu
* Odolnost vůči časovému tlaku

Nabízíme

* Dlouhodobé a stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející a prosperující společnosti
* Kompletní zaškolení, přátelské prostředí, férové jednání.
* Dlouhodobá spolupráce (smlouvu na dobu neurčitou)
* Unikátní práce v dynamicky se rozvíjejícím oboru
* Dotované závodní stravování

Náplň práce

Hledáme kolegy / kolegyně do společnosti zaměřené na vývoj baterií a bateriových systémů.
Nabízíme unikátní práci v dynamicky se rozvíjející firmě. Do našeho rozrůstajícího týmu hledáme posilu na pozici: Konstruktér ve vývoji bateriových technologií
* Vývoj dílů, zařízení a technologických celků v oblasti bateriového průmyslu
* Koordinace činností s ostatními odděleními v rámci zadaných vývojových projektů
* Interní komunikace návrhů v rámci vývojového oddělení
* Jednání s dodavateli a technologickými partnery
* Návrh technologických procesů
* Návrh pracovních postupů

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Pavlína Štípalová