Prostějov- Nástup ihned- mzda 140,-Kč/hod.- příspěvek 5.000,-Kč/ Olomouc

Plat: 28000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Vloženo před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

manuální zručnost, technické zaměření praxe ve výrobě výhodou
dobrý zdravotní stav,
ochota pracovat ve směnném provozu (12hodinové směny, krátký a dlouhý týden)

Nabízíme

práce na DPČ
mzda 140,-Kč
pro místní příspěvek na dopravu 5.000,- kč
příplatky za práci za přesčas 25%,
příplatek za práci v noci 14,- Kč/hod. příplatek za odpolední směnu 7,- Kč/hod.
příplatky za práci o víkendu 50%
odměna za pracovní pohotovost 10%,
příplatek za práci ve svátek 100%
možnost týdenních záloh až do výše 1.500,-kč
pracovní oblečení, obuv

Náplň práce

výroba stabilizátorů a pružin
balení dílů

TRANSFER International Staff k.s.

Praha 1, 110 00
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Michaela Horáková