Přijímací technik pro oblast autonehod Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Vloženo před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SOU / SŠ vzdělání
• praxe - výhodou
• zodpovědnost
• spolehlivost
• samostatnost, ale také schopnost pracovat v týmu
• trestní bezúhonnost

Nabízíme

• práce na HPP
• zázemí prosperující firmy a příjemného prostředí
• kompletní zaškolení a pravidelná školení novinek dané značky
• nejmodernější pracovní prostředí v oboru
• dlouholetou praxi firmy v oboru
• nadstandardní mzdové ohodnocení v rámci regionu

Místo práce: Liberec

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vedeni@federalcars.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 19. 12. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je FEDERAL CARS v Liberci - autorizovaný prodejce a opravce osobních i užitkových vozidel VOLVO, Peugeot, Mazda a Honda.

Více informací o společnosti naleznete na www.federalcars.cz.

Náplň práce:
• přijímání zakázek do servisu klempírny a lakovny (nehody zaviněné i nezaviněné), komunikace s klientem a pojišťovnou, kontrola nad činností lakovny a klempírny

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719