Elektroinženýr - konstruktér Pardubice

Plat: 38000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství / elektro.
• Vyhláška 50/1978 sb. § 5.
• Výhodou praxe nebo znalosti v oblasti automatizace - přehled v senzorice, v pneumatických a elektrických pohonech.
• Angličtina – stačí pokročilá – čas od času je zapotřebí komunikovat s dodavateli z Asie či Evropy (ale vždycky se dá nějak domluvit).
• Ochota pracovat v nepřetržitém provozu - 12ti hodinové směny / nebo jednosměnný provoz s pohotovostí na telefonu jako technická podpora.

Nabízíme

• Mzdu 38.000 – 60.000,-
• Samozřejmostí jsou i základní příplatky a proplácené přesčasy – pokud ale budete chtít, můžete si za nadělané hodiny vybrat náhradní volno.
• Kariérní růst – vážně! Šikovní zaměstnanci, kteří mají zájem, se velmi rychle posouvají na vyšší pozice.
• Šance získat cenné zkušenosti - technologie, které na vás čekají ve výrobě, jsou ty nejmodernější v oboru.
• Skvělou jídelnu s bohatým výběrem jídel (česká i japonská kuchyně) – většina jídel k obědu nebo večeři stojí 16 Kč. Za noční směnu dostanete navíc stravenku v hodnotě 80 Kč.
• 5 týdnů dovolené.
• On-line systém benefitů – kam vám každý měsíc pošleme peníze, které můžete využít například na penzijní spoření, životní pojištění, wellness, vstupenky na kulturu nebo i do lékárny.
• Další benefity – telefonní tarif až pro 5 vašich čísel, možnost nakoupit firemní výrobky/služby za zvýhodněné ceny a společné firemní akce.
• Vyrábíme pro většinu světových automobilek - a u některých jsme našim zaměstnancům zajistili slevy na jejich vozy.
• Přímo u firmy je velké bezplatné parkoviště, autobusová zastávka i hlídané stojany na kola.
• Budete součástí společnosti, která představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky jako Audi, Daimler, Ford, Jaguar Land Rover, Škoda a další.
• Pokud se chcete zlepšovat v angličtině tak se nemusíte bát – u nás ji rozhodně nezapomenete - pracuje u nás totiž spousta kolegů ze zahraničí

Náplň práce

Když je potřeba začít vyrábět nový výrobek, je potřeba postavit novou výrobní linku – a protože práce máme hromadu, potřebujeme rozšířit naše řady o zodpovědného a samostatného kolegu – ať už zkušeného technika nebo i absolventa!

CO BUDETE DĚLAT?
• Ve spolupráci s technologem výroby navrhnete, jak bude automatizovaná linka vypadat, připravíte rozpočet, vytipujete dodavatele, poptáte jednotlivé komponenty a pak stroje a roboty sestavíte.
• Spolupracujete při zlepšování výrobních procesů (třeba návrh a realizace nápravných a preventivních opatření nebo účast na jednáních o kvalitě)
• Plánujete a spravujete nezbytné náhradní díly potřebné k zajištění nepřerušeného výrobního procesu
• Dáváte do kupy potřebnou dokumentaci k výrobní lince (manuál obsluhy a údržby)
• A v případě, že zařízení nefunguje tak, jak má, jste technickou podporou pro vaše kolegy z oddělení údržby

GUDMUND s.r.o.

101 00 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Kvapilová