Speditér/Obchodník (m/ž) Měšice

Lokalita pracoviště: Měšice, Středočeský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ vzdělání (zakončené maturitou)
• praxe na obchodní pozici vítána
• znalost AJ (středně pokročilá), NJ výhodou
• komunikativnost, samostatnost, flexibilita a aktivní přístup
• ochota cestovat, ŘP. Sk. B
• není nutné technické vzdělání nebo zkušenosti

Nabízíme

• práci v moderní, stále se rozvíjející firmě
• flexibilní pracovní dobu při plnění výsledků
• samostatnou a zodpovědnou práci
• možnost pracovního růstu
• týden dovolené navíc, stravenky, MultiSport kartu
• mobilní telefon, IT vybavení k soukromým účelům

• Nástup možný ihned, případně dohodou.

Náplň práce

• péče o stávající zákazníky společnosti
• vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu
• v případě řešení aktuálního problému komunikace se zákazníky (nahlášení např. dopravní nehody, zpožděné nakládky/vykládky apod.)
• péče o spediční přepravy (komunikace s klienty, dopravci, práce se spedičními databázemi)

HELICAR a.s.

250 64 Měšice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Renata Čapková