Recepční v personální agentuře Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Minimálně ukončené středoškolské vzdělání
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, občas jistě využijem
Vítáme zkušenosti na obdobné pozici
Proklientský přístup, reprezentativní vystupování a úsměv na tváři :-)
Samostatnost a pečlivost
Prokazatelnou znalost nástrojů sady MS office (excel, word, outlook)
Dynamickou osobnost a časovou flexibilitu
ŘP skup. B

Nabízíme

Možnost rozvíjet se v mezinárodním prostředí skupiny Manuvia
Místo pracoviště na Pražského povstání (přímo u metra)
Sick days
Stravenkový paušál
Možnost pořídit si Multisport kartu
Možnost pořídit si zvýhodněný mobilní tarif
a samozřejmě Vás vybavíme služebním mobilním telefonem a notebookem

Náplň práce

Administrativní a organizační zabezpečení fungování kanceláře a recepce
Prvotní kontakt s klienty a návštěvami
Organizační zabezpečení obchodních jednání a jiných akcí (rezervace místností, občerstvení) včetně přípravy podkladů
Evidence pošty, faktur a smluvní dokumentace
Administrativní podpora managementu skupiny Manuvia
Správa a organizace kalendářů manažerů
Zajišťování nezbytností kolem služebních cest (jízdenky, letenky, rezervaci ubytování..)
Office management

a jiné ad-hoc úkoly

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Huberová   +420 739 488 388