Software engineer (až 100.000 Kč) Blansko

Lokalita pracoviště: Blansko, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání technického nebo matematického zaměření.
* Dobrou znalost C#, .NET a ASP.NET frameworku.
* Zkušenost s FE technologiemi uvítáme - TypeScript, React.
* Výhodou znalost a zkušenost s C++ a Java.
* V práci se určitě budou hodit znalosti fyziky a matematiky.

Nabízíme

Jste zkušený C# vývojář? Máte, nebo chcete získat znalosti C++ a Java? Vývoj v agilním prostředí pro Vás není novinkou?

Pokud odpovídáte ano a chcete pracovat v moderní výrobní společnosti, tak pošlete své CV!

Budu se těšit na reakci:

SOFTWARE ENGINEER (až 100.000 Kč)

* Kromě skvělého prostředí nabízíme velké množství benefitů:

* 13. plat.
* Roční bonusy.
* Smlouvu na dobu neurčitou.
* 25 dnů dovolené.
* Flexibilní pracovní dobu.
* Možnost částečné pracovat z domova.
*..a mnoho dalších.

* Místo výkonu: Brno - sever

Náplň práce

* Čeká vás vývoj softwaru pro výrobní stroje, který se překlápí právě do C#.
* Setkáte se s C++ a Java, ve kterých je napsán původní kód.
* Budete pracovat na vývoji ve Scrumu.
* Čeká Vás také vývoj software testů.
* Bude se hodit zkušenost s Cloudem a AI.

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Markéta Stehlíková