PHP developer (45-80.000 Kč dle seniority) Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Dobrou znalost PHP a zkušenost s Nette frameworkem.
* Uvítáme zkušenost s frontendem (JavaScript/TypeScript, React, Vue.js), ale není to podmínkou.
* Angličtinu aspoň na úrovní čtení technické dokumentace.
* Týmového ducha a nadšenost pro nové technologie.

Nabízíme

Chceš pracovat ve stabilní ale menší společnosti, kde pánuje přátelská atmosféra? Máš aspoň 2 roky zkušenosti s programováním v PHP? Nette framework Ti není cizí? Láká Tě práce na nadnárodních projektech pro světové značky?

Pokud odpovídáš ano, tak se těším na Tvé CV!

PHP DEVELOPER (45-80.000 Kč dle seniority)

* Kromě práce ve velmi zkušeném týmu nabízíme:

* Flexibilní pracovní dobu.
* Smlouvu na HPP nebo IČ.
* Účast na mezinárodních konferencích a workshopech.
* Podporu vzdělávání.
* Mladý, dravý kolektiv a skvělé teambuildingy.
* Dovolená je samozřejmostí..
.. a další benefity.

* Místo výkonu: Brno

Náplň práce

* Tvorba webu a/nebo aplikací pro naše klienty.
* Spolupráce na nadnárodních projektech pro světově známé značky.
* Nejedná se o korporát, proto budeš mít možnost pracovat na více věcech a učit se nové.

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Markéta Stehlíková