Hledáme kolegy na HPP do výroby přístrojů elektroinstalací Suchdol nad Lužnicí

Plat: 21000 - 29000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Suchdol nad Lužnicí, Jihočeský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Neboj se k nám přijít a ukázat, co v tobě je!

Co od tebe potřebujeme:

- pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost
- praxe na podobné pozici výhodou

Nabízíme

Čeká tě u nás mnoho benefitů
- ubytování s příspěvkem 3.000 Kč
- dotované stravování na pracovišti
- možnost práce přesčas
- vyplácení týdenních záloh
- veškerou administrativu můžeš nechat na nás

Mzda
- nástupní mzda 21.000 Kč - 29.000 Kč
- individuální odměny dle výsledků tvojí práce

Náplň práce

Pracuj s námi tam, kde tě to bude bavit!
Uděláme z tebe operátora ohraňovacích lisů nebo operátora montáže
- 3 směnný nebo nepřetržitý provoz
- obsluha, seřizování a nastavování ohýbacího lisu, ohýbání dílů a kontrola kvality
- montování a balení rozvaděčů a jejich komponentů vč. výstupní kontroly

AUDIT ADVICE, s.r.o.

náměstí Tomáše Bati 419
Sezimovo Ústí
Česká republika

Kontaktní osoba:
Denisa Nováková   703466995