Obsluha CNC ohraňovacího lisu - až 41.200,-/měsíc* Příbram

Plat: 34000 - 41200 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Příbram, Středočeský
Aktualizováno před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Min. 1 rok praxe na CNC ohraňovacím lise nebo fréze
- Spolehlivost, samostatnost
- Dobrý zdravotní stav
- Ochotu pracovat ve směnném provoze - 3 směnný provoz
- Znalost s měřícími nástroji

Nabízíme

- Motivující mzdové ohodnocení
- Po pracovní zkoušce je uchazeč zařazen do tarifní třídy ( dle praxe a odvedené zkoušky)
Mzdové zařazení 161,-Kč/ hod - 199,-Kč/hod
*Od 34.000Kč hrubého / měsíc - 41.200Kč /hrubého /měsíc
- Osobní prémie a příplatky za směnnost
- Diety ve výši 217 Kč za každý odpracovaný den
- 25 dní dovolené
- Zajištěné ubytování
- Jednou za měsíc proplacená cesta do místa bydliště a zpět do práce v rámci České republiky
- Možnost týdenních záloh
- Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Náplň práce

Pro našeho významného klienta ihned přijmeme pracovníky na pozici Obsluha CNC ohraňovacího lisu- zn. Trumpf a Gasparini s nástupem možným ihned.

Náplň práce:
- Ohýbání dílů na CNC ohraňovacím lisu dle návodky a tech. podkladu
- Měření měřícími přístroji ( šupléra, úhloměr)
- Volba příslušného programu z nastaveného seznamu
- Výběr a výměna nástrojů k ohýbání
- Bez programování

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Viola Demhasajová   +420 797 978 299