Projektový manažer - junior Jaroměř

Lokalita pracoviště: Jaroměř, Královéhradecký
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ technického zaměření
- uživatelská znalost MS Office /vítán CAD/
- zkušenost s vedením alespoň malého pracovního týmu
-zkušenost na technické pozici, technické myšlení
- ochota vzdělávat se v novém oboru
- ŘP sk.B

Nabízíme

- perspektivní zaměstnání
- možnost profesního růstu
- odpovídající ohodnocení
- firemní benefity

Náplň práce

Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí. Aktualizace obchodní plánu. Podílí se na přípravě a kontrole daného provozu. Zpracovává cenovou nabídku provozovaného díla. Zajišťuje a doplňuje harmonogram prací. Provádí další činnosti spojené s provozem. Zodp. za nejvýhodnější nákupy a tendry. Vyřizuje reklamace. ....

Personal Náchod

547 01 Náchod
Česká republika

Kontaktní osoba:
PhDr. Zdeňka Honzů   606 606 623