Programátor labview Jablonec nad Nisou

Lokalita pracoviště: Jablonec nad Nisou, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Aktivní přístup k práci
* Schopnost technického myšlení
* Spolehlivost
* Znalost LabVIEW podmínkou
* Znalost SQL, PHP, C# výhodou
* Řidičský průkaz skupiny B
* Časová flexibilita
* Komunikativní znalost angličtiny
* Schopnost dotáhnout věci do konce

Nabízíme

* Získání zkušeností a technických dovedností v oboru strojového vidění
* Možnost pracovat u zákazníků v zajímavých výrobních prostorách a v mnoha různých průmyslových i neprůmyslových odvětvích
* Progresívní spravedlivé ohodnocení a kariérní růst
* Přátelský a mladý kolektiv malé firmy
* Systém benefitů dle odpracovaných let

Náplň práce

Zajímavá a tvůrčí práce při aplikování znalostí z oblasti zpracování obrazu, robotiky, komunikačních technik a řízení technologických procesů
* Vytváření aplikací v LabVIEW na vysoké programátorské úrovni
* Tvorba algoritmů zpracování obrazu
* Tvorba podpůrných SW řešení
* Řešení technických úkolů u zákazníků
* Cestování v ČR a SR, prezentace, školení

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Lenka Medková