Práce v zahraničí|CNC operátor|2 100 - 2 500 € Pilsen

Lokalita pracoviště: Pilsen, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Praxe z výroby
- Technické povědomí
- Orientace v technické dokumentaci
- Alespoň základy komunikace v AJ nebo NJ
- Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
- Zkušenost s obsluhou a programováním CNC strojů VELKOU VÝHODOU

Nabízíme

- Roční odměna 500 - 700 €
- 26 dní dovolené
- Ubytování - polovinu nákladů hradí zaměstnavatel
- Možnost cesty do ČR 1x za 6 týdnů (NA NÁKLADY ZAMĚSTNAVATELE)
- Smlouva na 1 rok s možností prodloužení (možnost smlouvy i na 6 měsíců)

Náplň práce

Chtěli byste vycestovat za prací do zahraničí? Hledáte dlouhodobou, jistou možnost práce s možností pravidelné cesty do ČR? Máte alespoň částečnou zkušenost z výroby, základní technické povědomí a orientaci v technické dokumentaci?

Máme pro Vás skvělou pracovní příležitost v zahraničí, konkrétně se jedná o pozici CNC OPERÁTORA v Lucembursku pro strojírenskou společnost.

Zaujala Vás tato nabídka a rádi byste se dozvěděli více informací? Pošlete svůj životopis a společně pozici probereme!

Náplní práce CNC OPERÁTORA bude:
- Obsluha CNC obráběcího centra
- Kontrola a měření vyrobených dílů dle plánů návrhu

- Identifikace poruch a jejich oprava
- Vyplnění potřebných formulářů kvality a výroby

Grafton Recruitment s.r.o.

Dobrovského 74
Vysoké Mýto
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227