Účetní asistent/ka Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, dodávajícího chladící jednotky, tepelná čerpadla, jednotky fancoil, VZT jednotky, absorpční jednotky, klimatizace a koncové elementy hledáme posilu na pozici Účetní asistenta/ky.

Náplň práce:

* Účtování došlých faktur od dodavatelů
* Účtování bankovních výpisů
* Příprava plateb dodavatelům
* Evidence dokumentů pro mzdy
* Inkaso pohledávek
* Rekonciliace vybraných rozvahových účtů
* Zakládání zákazníků v systému
* Kancelářská administrativa

Požadujeme:

* Minimálně střední odborné vzdělání – účetnictví
* Znalost anglického jazyka
* Znalost práce na PC (Excel, Outlook, Word)
* Pečlivost, spolehlivost a zájem učit se nové věci
* Praxe v oboru je výhodou
* Znalost ERP systému MS D365 (Dynamics) je výhodou

Nabízíme:

* Práce na HPP
* Přátelský menší kolektiv, ale se zázemím světové společnosti
* Příjemné pracovní prostředí (samostatné kanceláře, parkování v okolí zdarma)
* Odborná školení
* Odměna odpovídající kvalifikaci
* Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, laptop, 13.plat, bonusy)
* Podpora „bezpapírového“ prostředí a home office dle dohody
* Nástup cca od 1.2.2022
* Místo pracoviště: Praha 4 – Chodov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie/13. plat
- Notebook
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Možnost občasné práce z domova

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
personální konzultant