Junior Account Manager Praha

Plat: 30000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co bychom si chtěli přečíst ve Vašem CV?
* Min. uživatelskou znalost práce na PC
* Spolehlivost, profesionální vystupování
* Flexibilitu
* Schopnost týmové spolupráce
* Pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Chceš pracovat v mladém kolektivu, aby se tvé finanční ohodnocení odvíjelo jen od Tvé snahy a pracovní morálce? Baví Tě komunikace, nebojíš se výzev a rád překonáváš překážky? Pak hledáme právě Tebe!

Koho hledáme?
*Do našeho týmu hledáme novou tvář! Přijímáme další kolegy, kteří budou chtít růst s námi...
*Pozitivní a reprezentativní osobu, samostatného a zároveň týmového hráče, vhodné i pro absolventy!

Co nabízíme?
*Práci v přátelském kolektivu a v oboru, kterého se aktuální krize téměř nedotkla a dál expanduje. Příjemné prostředí v nejvyšší budově v Praze na Pankráci - City Tower.
*Fixní mzdu HPP 30 000 Kč + provize a bonusy, nespočet firemních večírků, akcí a jiných benefitů. Rychlý kariérní růst.

Náplň práce

Co bude náplní Tvé práce?
*Aktivní komunikace se stávajícími i novými klienty. Evidence dokumentů v CRM systému a další administrativu. Účast na osobních schůzkách s klienty.
*Vše Vás naučíme, stačí jen dobrá nálada a chuť na sobě pracovat. Dbáme na individuální přístup ke každému našemu zaměstnanci.
*Pevná pracovní doba 8:30-17:30 od pondělí do pátku a naše společnost je dostupná MHD nebo parkování v hlídaném objektu.

Michaela Zemanová

Praha
Česká republika