Recepční luxusního spa Praha

Plat: 25000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Perfektní znalost anglického jazyka (ostatní jazyky výhodou)
Uživatelská znalost práce na PC
Komunikační a prezentační dovednosti
Příjemné a milé vystupování, upravený vzhled
Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
Profesionální přístup k práci orientovaná na zákazníka
Práce v týmu

Nabízíme

Zaměstnání v luxusním prostředí nového SPA v pětihvězdičkovém hotelu
Zázemí rychle se rozvíjející a expandující české společnosti
Dlouhodobou a různorodou práci
Zajímavé finanční ohodnocení, měsíční prémie
Důkladné zaškolení
Práce v malém příjemném kolektivu
Stravování
Firemní produkty
Práce na plný úvazek, krátký/dlouhý týden
Práce v centru Prahy
Nástup ihned

Náplň práce

Zajištění bezproblémového chodu recepce
Poskytování informací o nabízených procedurách
Osobní i telefonická komunikace s klienty
Aktivní nabídka procedur
Objednávání hostů na procedury
Péče o klienty
Práce s pokladnou a rezervačním systémem
Komunikace s ostatními odděleními a hlavní hotelovou recepcí
Udržování čistoty SPA centra, doplňování potřeb
Koordinace práce zaměstnanců SPA

KLARA ROTT s.r.o.

Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Iveta Fojtíková