Skladník, uklízeč 09232 Hartmannsdorf

Volná místa potravinářství 09232 Hartmannsdorf

Plat: 13,50 - 15 EUR za hodinu
Lokalita pracoviště: 09232 Hartmannsdorf, Zahraničí
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

řidičský průkaz skupiny B, fyzická zdatnost a síla, Základy německého jazyka, srdce a mozek na správném místě, licence pro vysokozdvižný vozík je výhodou

Nabízíme

pracovni pomer na dobou neurcitou, jistota stale prace za kazde situace, 13,50 - 15 € hodinova mzda, mesicni poukaz 44 € na takovani, moznost ubytovani pro zamestnance, prijemna atmosfera, napoje a pracovni odevy zdarma, pomoc pri komunikaci s urady
Mluvime cesky!

Náplň práce

Ráno naložíte prodejní vozidla našimi masnými výrobky a saláty. Poté přijmete dodávky zboží, uložíte produkty v chladírnách a vyčistíte sklad, vyprázdníte a prodáte vozidla, která nejsou na silnici každý den.
Na večerní směnu (dny po domluvě) Připravujete vecerni úklid vracejicich se prodejních vozidel: Mícháte čisticí roztok, pripravujete kartáče a parní trysky. Jakmile se vozidla vrátí na pobočku, jsou vyložena a důkladně a rychle vyčištěna.

Pracovni doba: pondeli az sobota (podle naplanovaneho sichtoveho planu)
Smeny: Dopoledni - od 5 hodin do 11 hodin, odpoledni - od 18 hodin do 20:30

Hertel Nordbayern GmbH.

95126 Schwarzenbach an der Saale
Německo

Kontaktní osoba:
Anke Hertel   0049 179 70 77 060