Elektrikář do Německa - Fotovoltaika Erfurt

Volná místa technika a elektrotechnika Erfurt

Plat: 5000 - 6000 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Erfurt, Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vyučení v oboru elektro
- zkušenosti s instalací a zapojením FVE
- řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil (v ideálním případě dodávka)
- vlastní nářadí pro montáž FVE
- znalost čtení technické dokumentace, manuální zručnost
- aktivní přístup k řešení problému, samostatnost, zodpovědnost a flexibilita
- znalost německého jazyka nutná

Nabízíme

- dlouhodobá spolupráce na ŽL
- ohodnocení 250 EUR za jednu zapojenou elektrárnu (práce na cca 1 den)
- po 2-3 odpracovaných dnech je možnost čerpat zálohu ve výši 500 EUR
- fakturace i splatnost každých 14 dní
- zajištěné pěkné ubytování
- zdarma nabízíme zajištění všech dokumentů pro práci v zahraničí

Náplň práce

Náplní práce je úprava hlavních domovních rozvaděčů, montáž FVE rozvaděčů, montáž a konfigurace střídačů a bateriových úložišť. Práce převážně ve vnitřních prostorech. Panely na střeše NEINSTALUJETE ANI NEZAPOJUJETE vy, ale tým montážníků!

SVTECH s.r.o.

535 01 Přelouč
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lukáš Březina