Samostatný technický pracovník výzkumu a vývoje v textil. oboru Ústí nad Orlicí

Volná místa Ústí nad Orlicí Volná místa Ústí nad Orlicí

Inzerát z úřadu práce (29050020751)
Plat: 35000 - 42000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Na Ostrově, Ústí nad Orlicí, Pardubický
Aktualizováno před 2 měsíci

Společnost VÚB a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Samostatný technický pracovník výzkumu a vývoje v textil. oboru.

Popis pracovní pozice

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
POŽADUJEME:
- vysokoškolské vzdělání v textilním oboru
- tvůrčí typ se zájmem o další vzdělávání
- koncepční přístup k práci
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- pokročilá znalost cizího jazyka
- řidičský průkaz sk. B
- výhoda znalost elektroniky
Po zapracování smlouva na dobu neurčitou.
NABÍZÍME:
- příspěvek na stravování
- penzijní připojištění
- 1 týden dovolené navíc
- práce v národních i mezinárodních výzkumných projektech
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem