Technický pracovník/pracovnice - stavební Hranice

Volná místa Hranice Volná místa Hranice

Inzerát z úřadu práce (29042140762)
Plat: 25000 - 36000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kpt. Jaroše, Hranice, Olomoucký
Aktualizováno před 2 měsíci

Společnost Ministerstvo obrany ČR hledá vhodného kandidáta na pozici Technický pracovník/pracovnice - stavební.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce:
Zabezpečení a organizace oprav a údržby stavebních objektů a technologických zařízení, včetně koordinace stavebních praxí ve funkci stavebního dozoru, přejímky hotové práce, kontrola správnosti fakturace. Spravování a vedení soupisu nemovitého a movitého majetku apod..

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání s maturitou v oboru stavebním, praxe v oboru stavebním, trestní bezúhonnost, ŘP sk. B

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: donaczip@army.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 07,00 - 15,00hod.) na čísle 973 425 123 nebo 601 582 031 - paní Petra Bakešová