Administrativní pracovník/ce Chrudim

Volná místa Chrudim Volná místa Chrudim

Inzerát z úřadu práce (27637600744)
Plat: 20000 - 24000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Dr.Milady Horákové, Chrudim, Pardubický
Aktualizováno před 3 měsíci

Společnost R-PASS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Administrativní pracovník/ce.

Popis pracovní pozice

Nabízíme: Chráněné pracovní místo pro OZP!

Místo výkonu práce: Chrudim
Náplň práce: Administrativní úkoly. Expedice zásilek, zpracování objednávek v jednoduchém systému, inventarizace skladu. Příjem, administrativa a třídění zboží. Komunikace se zákazníky, přepravci - běžné dotazy. Běžná údržba prodejna.
Otevírací doba zaměstnavatele může být i 12h. Není nutné pracovní pozici obsadit jednou osobou, pokud má zdravotně omezenou pracovní dobu. Personální zajištění otevírací doby může být obsazeno i více zaměstnanci.

Požadavky: Dobrou náladu a příjemné vystupování. Ochota aktivně pracovat a učit se. Příjemný ústní i písemný projev

Nabízíme: Chráněné pracovní místo pro OZP. Zkušené kolegy, kteří rádi poradí i pomohou.
Pracovní úvazek: 20-40 hod.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Zaměstnanecké slevy, firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělání.

První kontakt s životopisem vždy e-mailem: prace@r-pass.cz, kde prosím uveďte jaký druh práce a v jakém hodinovém rozsahu můžete práci provádět.
K dispozici jsme Vám v pracovní dny od 10-15h na telefonním čísle: 732 360 583.