Uklízeč/ka / vyhrazeno pro ozp Česká Třebová

Volná místa Česká Třebová Volná místa Česká Třebová

Inzerát z úřadu práce (27928660787)
Plat: 11500 - 12500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Litomyšlská, Česká Třebová, Pardubický
Aktualizováno před 9 měsíci

Společnost Kamil Effenberger hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeč/ka / vyhrazeno pro ozp.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- úklid WC, sociálního zařízení
- úklid chodeb, kanceláří, výrobních prostor.

Pracovní doba:
6:00-11:00 (lze se domluvit i na jiném čase)

Kontakt emailem nebo telefonicky.

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovnice úklidu pouze pro invalidní důchodce

Požadujeme spolehlivost,pečlivost Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor
Aktualizováno před 2 měsíci

130 - 140 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno dnes

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 3 dny

112,50 - 130 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny

Ústí nad Orlicí

Laminátník/ice, plastikář/ka (lakovna)

Požadujeme - Manuálně šikovnou posilu, které nevadí ruční práce, lakování hotových laminátů - Iniciativního člověka, který má zájem pracovat - Zdravotně způsobilého a fyzicky zdatného člověka Nabízíme Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní...
Aktualizováno před 4 dny

23000 - 40000 Kč za měsíc

Elektrikář Běstovice s náborovým přísp. 50 tis.Kč a ubytováním

Požadujeme SŠ, SOU v oboru elektro proškolení dle § 5 nebo 6, vyhl. č. 50/1978 Sb samostatnost, aktivní přístup ŘP skupiny B Nabízíme jistotu práce ve stabilní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou zaškolení zkušenými kolegy ...
Aktualizováno před 10 dny

Běstovice
38000 - 43000 Kč za měsíc

Kamil Effenberger

Kontaktní osoba:
Michal Sléžka   603 886 666