Stavební dělník Vysoké Mýto

Volná místa Vysoké Mýto Volná místa Vysoké Mýto

Inzerát z úřadu práce (13961280714)
Plat: 20000 - 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Husova, Vysoké Mýto, Pardubický
Aktualizováno před rokem

Společnost Dlažba Vysoké Mýto, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební dělník.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: práce v ČR dle zakázek firmy
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- přípravné stavební práce
- každý den návrat domů
- doprava na pracoviště, cestovní náhrady
Kontakt: osobně (Husova 437, Vysoké Mýto, 6.00 - 7.00 hodin)

Našli jsme podobné nabídky práce

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 6 dny

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno dnes

112,50 - 130 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny

Ústí nad Orlicí

Pracovník ostrahy s ID a OZZ, den/noc ve zkráceném úvazku na HPP

Požadujeme Dlouholetá, prosperující úklidová společnost hledá do svých invalidní důchodce a OZZ na pozici: Ostraha objektu - strážný Místo výkonu práce: MSSL Advanced Polymers - Dolní Ředice Náplň práce: ostraha objektu, kontrola...
Aktualizováno včera

TSC Cleaning, a.s.
Dolní Ředice
130 Kč za hodinu

Ekonomický ředitel /ka - technické zaměření

Požadujeme VŠ ekonomického směru nebo technické zaměření (stavební, strojní) Praxe na obdobné pozici Znalost cizího jazyka (angličtina, ruština) na komunikativní úrovni výhodou Orientace na cílové řízení Zkušenosti s ekonomickým...
Aktualizováno před 11 dny

Vysoké Mýto
80000 Kč za měsíc

Laminátník/ice, plastikář/ka (lakovna)

Požadujeme - Manuálně šikovnou posilu, které nevadí ruční práce, lakování hotových laminátů - Iniciativního člověka, který má zájem pracovat - Zdravotně způsobilého a fyzicky zdatného člověka Nabízíme Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní...
Aktualizováno před 4 dny

23000 - 40000 Kč za měsíc

Dlažba Vysoké Mýto, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Eva Paulišová   465 424 292