Ostraha prodejny lidl Svitavy

Volná místa Svitavy Volná místa Svitavy

Inzerát z úřadu práce (29276160731)
Plat: od 21000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: U Tří mostů, Svitavy, Pardubický
Aktualizováno před 6 dny

Společnost Protektia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostraha prodejny lidl.

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
POŽADAVKY: Věk nad 18 let, doložení výpisu z rejstříku trestu, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže). Certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme) a praxe v pozici Ostraha prodejny výhodou.
NABÍZÍME: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací. Možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny a stejně jako možnost čerpání zálohy na mzdu.
KONTAKT: emailem, telefonicky
NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon.
Kontakt tel. 734 881 684, Po - Pá od 9:00 - 16:00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz