Řidič C+E Praha

Volná místa Praha Volná místa logistika a doprava Praha

Plat: 35000 - 47000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Středočeský
Vloženo před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Řidič C+E“

NÁPLŇ PRÁCE
• Rozvoz zboží po ČR (převážně Čechy), kde zavážíme síť maloobchodních prodejen a významných B2B partnery
• Práce bez víkendových směn
• Krátké trasy se stálou pracovní dobou
• Pomoc při naskladnění a vyskladnění zboží

POŽADUJEME
• Řidičský průkaz skupiny C+E – PODMÍNKOU
• Digitální kartu
• Pozitivní přístup k práci
• Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost k řízení
• Chuť do práce

NABÍZÍME
• Pracovní smlouva na HPP
• Motivující příjem, odměny a bonusy
• VOLNÉ VÍKENDY
• Příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené
• Služební telefon
• Významné slevy na produkty
• Pojištění odpovědnosti zaměstnance za zvýhodněnou cenu
• Zvýhodnění při nákupu osobního automobilu
• Parkování v areálu firmy
• Nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Františka Palinková   1536.dagmar.neuwirth