Aktivizační pracovník Hradec Králové

Volná místa Hradec Králové Volná místa služby Hradec Králové

Plat: 22000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• očkování proti hepatitidě typu B
• samostatnost, pečlivost, flexibilita
• schopnost kolektivní spolupráce
• zdravotní způsobilost
• občanská bezúhonnost doložená výpisem z evidence Rejstříku trestu, ne starším než 3 měsíce

Nabízíme

Pracovní režim: jednosměnný (40 hodin týdně)

Plat: od 22 000 Kč + 3 000 Kč příplatek za ošetřovatelství a ztížené pracovní prostředí

Osobní příplatek: po zkušební době a dle pracovního výkonu až 6 000 Kč

Průměrný plat: 33 500 Kč

Benefity:
• až ve výši 6 000 Kč
• příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na masáže, kulturu, sportovní akce, rekreace
• týmové akce
• stabilní prostředí veřejného poskytovatele sociálních služeb

Náplň práce

• individuální aktivizace, nácvik sebeobslužných úkonů, nácvik sedu, stoje a chůze včetně využití aktivizačních pomůcek
• poskytování přímé obslužné péče klientům (zajištění či dopomoc s osobní hygienou, koupání, výměna inkontinenčních pomůcek, podávání stravy, péče o lůžko a osobní věci, oblékání, manipulace s prádlem, manipulace s klienty,- dopomoc se vstáváním a uléháním na lůžko, polohování, vysazování do křesla či židle, pobyt na vzduchu, aktivizační činnosti, atd.)
• spolupráce na individuálním plánování péče o klienta nebo přímé plánování aktivizační péče
• skupinová aktivizace napříč oddělením, vaření, pečení, ruční výroba
• dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele

Domov U Biřičky

K Biřičce 1240
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Petra Andrle   26.06.2023