Technik údržby - elektronik Krupka

Volná místa Krupka Volná místa dělnické profese Krupka

Plat: 35000 - 55000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Krupka, Ústecký
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Střední odborné vzdělání v oboru elektro
- Základní znalost senzoriky , automatizace , PLC systémů
- Platnou vyhlášku § 50/1978 Sb. §6
- Znalost práce na PC
- Zkušenosti s preventivní údržbou TPM
- Znalost AJ výhodou
- Praxe ve výrobním závodě
- Schopnost pracovat samostatně
- Zkušenost s řízením technických projektů vítána
- Spolehlivost, odpovědnost
- Ochota pracovat ve směnném provozu (Po - Pá , ranní/odpolední)

Nabízíme

- mzda dle praxe 35 - 55 tis. Kč
- 5 týdnů dovolené
- Roční bonus ve výši 7,5%
- Stravování nebo stravenky v hodnotě 85,- Kč plně hrazené zaměstnavatelem
- Příspěvek na kartu benefity až 6.000 bodů/korun ročně
- Firmou plně hrazené pojištění odpovědnosti za škodu
- Příjemné, čisté a klimatizované pracovní prostředí
- Volné víkendy a svátky
- Firemní akce plně hrazené firmou
- Zvýhodněné tarify mobilního operátora i pro rodinné příslušníky aj.

Náplň práce

V pozici technika údržby - elektronika budete odpovědný za bezchybný provoz výrobních linek ve svěřeném úseku, budete vykonávat pravidelnou údržbu a preventivní prohlídky apod. Dále byste měl být schopen předvídat, odhalovat a odstraňovat závady na zařízení, v budově a na dalším vybavení závodu, upozorňovat na možná rizika ohrožující bezpečnost práce a přijímat nápravná opatření k jejich odstranění. Zjišťovat nedostatky ve výše uvedených oblastech, a proškolovat ostatní zaměstnance závodu.

Agentura práce Gadasová s.r.o.

Revoluční 177/5
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Asistentka kanceláře   603 592 381