Účetní a mzdová účetní ve Vazební věznici Praha Ruzyně

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Plat: 25210 - 38800 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- minimálně odborné vzdělání ekonomického zaměření
- dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
- znalost práce na PC

Nabízíme

- nástupní plat v rozmezí od 25.210 Kč do 38.800 Kč dle délky započitatelné praxe
- 5 týdnů dovolené v kalendářním roce
- 5 dnů indispozičního volna v kalendářním roce
- stálou pracovní dobu bez víkendů a svátků
- závodní stravování
- bezplatné využívání posilovny
- příspěvek z Fondu kulturních a sociálních potřeb, který lze využít na rekreace, vstupné na kulturní akce, vstupné na sportovní akce a aktivity, dioptrické brýle, dentální hygienu a další
- možnost nákupu v kantýně
- možnost využívat rekreační zařízení vězeňské služby
- vhodné pro absolventy a důchodce
- po dohodě možnost částečného úvazku

Náplň práce

Účetní - komplexní vedení účetnictví účetní jednotky
Mzdová účetní - komplexní vedení mzdové agendy

Vězeňská služba České republiky Vazební věznice Praha Ruzyně

Kontaktní osoba:
Žaneta Tolochová