Pomocná síla do prádelny Praha

Volná místa Praha Volná místa dělnické profese Praha

Plat: 20000 - 23000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Společnost Leastex, a.s., česká společnost zajišťující komplexní prádelenský servis - prádlo klientům půjčíme, vypereme, vyžehlíme, zajistíme také jeho distribuci a případné opravy. Spolupracujeme především se zdravotnickými zařízeními, své služby ale poskytujeme také v oblasti potravinářství a průmyslu různého odvětví.

Rozšiřujeme náš tým o nového - plnoletého kolegu/kolegyni na pozici:
Pomocná síla v prádelně

Místo: FN Motol - Praha 5

Co bude Vaší náplní práce?
Třídění prádla na špinavé straně prádelny - vychystávání zpracovaného prádla do kontejnerů a další pomocné práce.

Požadavky a směnnost:
*Požadujeme pracovitost,
*Dobrou češtinu slovem i písmem (čtení dodacích listů),
*Základní znalost druhů prádla a způsobů praní a žehlení prádla,
*Znalost práce na PC (schopnost práce ve speciálním programu)
*Dobrý zdravotní stav (lékařskou prohlídku musíte absolvovat ještě před nástupem).
*Pouze ranní směny - 8h pracovní doba (6:00 -14:30, příp. posun o 30 minut možný),
*Pouze pracovní dny PO - PÁ
*V případě potřeby a dle možností zkrácení pracovní doby na 6 nebo 7 hodin denně.

Co my nabízíme Vám:
*Mzda až 23tis.
*25 dní dovolené
*Náborový příspěvek (splatný postupně v prvním roce pracovního poměru)
*Příjemný a fajn kolektiv
*Příspěvek na teplé obědy v závodní jídelně,
*Možnost kariérního růstu a zvýšení mzdy,
*Další benefity u osobního setkání :)

Nástup: ihned/dle domluvy

Pokud máte zájem o stabilní práci v prosperující dlouholeté společnosti, připojte se k nám a zašlete nám váš profesní životopis.

Kontakt: email: Lubos.Honejsek@tsc-group.cz, tel: 731 681 678 - Luboš Honejsek.

Předem děkujeme za Vaše reakce.... :)

Leastex, a.s.

K Myslivně 2140/61
Ostrava - Poruba
Česko

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227