Teamleader call centra – Týn nad Vltavou

Volná místa Týn nad Vltavou Volná místa služby Týn nad Vltavou

Plat: 28000 - 34000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Týn nad Vltavou, Jihočeský
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

TEAMLEADER CALL CENTRA – Týn nad Vltavou

Společnost ATODA hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici Team Leader/Vedoucí týmu pro naší novou pobočku Týn nad Vltavou.
ATODA je společnost s dlouhodobou tradicí, na trhu již od roku 2005. V současné době máme po celé ČR sedm poboček a stále se rozšiřujeme do dalších lokalit.

Jste vůdčí osobnost a máte zkušenosti s vedením lidí?
Umíte efektivně komunikovat s kolegy v týmu i mimo něj a poskytovat zpětnou vazbu podřízeným?
Nebojíte se výzvy a rád/a se pouštíte do nových projektů?
Tak to si budeme rozumět!

Vaše náplň práce
o Práce s týmem – rozvoj a jeho motivace
o Pravidelné poskytování zpětných vazeb
o Práce s výsledky, nastavování plánů a jejich realizace
o Administrativa a personální agenda

Požadovaný profil
o Schopnost vést tým několika lidí.
o Zkušenost s vedením týmu (ideálně v call centru) výhodou
o Strategické myšlení, schopnost nastavovat cíle a následně hledat cesty k jejich dosažení.
o Odolnost vůči stresu a proaktivní přístup k práci.
o Komunikativnost, otevřenost a empatie.
o Selský rozum a tah na branku
o Sebemotivace a umění motivovat ostatní.
o Znalost práce na PC – MS Office (hlavně MS Excel, MS PowerPoint), Outlook

Nabízíme
o Práce v příjemném pracovním prostředí
o Zajímavé finanční ohodnocení – fixní složku mzdy + variabilní část
o Kreativní práci, která vám umožní rozvinout své manažerské dovednosti
o Sick day
o Odměna za doporučení nového kolegy

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj motivační dopis a strukturovaný životopis na
e-mail: j.bezemkova@atoda.cz

ATODA spol. s r.o

Lidická 2331/6a
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Jitka Bezemková   775173506