Řidič VZV – i bez praxe, možnost DPP (až 35.000 Kč) #2211 Mladá Boleslav

Volná místa Mladá Boleslav Volná místa kvalita a kontrola jakosti Mladá Boleslav

Plat: 33600 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Vloženo před 18 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* minimálně ukončené základní vzdělání
* zodpovědnost, fyzická zdatnost
* řidičský průkaz na VZV (není nutnost, spíše chuť si jej udělat)
* dobrý zrak

Nabízíme

* práci na hlavní pracovní poměr (nebo dohodu o provedení práce), nástup od 06/2024
* mzda ve ZD 200,- Kč/hod/ = 33.600 Kč, po ZD 210,- Kč/hod/ = 35.000 Kč
* příplatky za noční, víkendy, svátky
* dobrý kolektiv, který rád poradí a pomůže
* každý měsíc příspěvek do benefitního programu Cafeterie (300Kč/měsíčně)
* stravenkový paušál v hodnotě 99,– Kč za každý odpracovaný den (+- 2.000,- Kč měsíčně)
* 2 dny zdravotního volna k řádné dovolené navíc
* VIP členství Datart
* sleva na nákup vozidel Škoda
* odměna za doporučení nového kolegy (až 15.000 Kč)
* lokalita: Mladá Boleslav

Náplň práce

* obsluha mycí linky obalů
* kontrola kvality výrobků
* kontrola obalů, při poškození drobná oprava
* navážení palet
* práce v nepřetržitém provozu

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Martina Karolová