Skladník / práce na prodejně náhr. dílů (až 40.000 Kč) #2213 Hněvotín

Volná místa Hněvotín Volná místa logistika a doprava Hněvotín

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hněvotín, Olomoucký
Vloženo před 16 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ nebo vyučen v technickém oboru (opravář zemědělských strojů, autoelektrikář, strojní mechanik atd.)
* zkušenost s vedením skladového hospodářství
* průkaz na VZV - výhodou
* dobré organizační schopnosti
* příjemné vystupování
* uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet)
* časová flexibilita, pečlivost, důslednost, samostatnost
* angličtina výhodou

Nabízíme

* zaškolení do problematiky, zázemí moderní a stabilní firmy s dlouholetým působením na trhu, která zastupuje světové značky manipulační techniky
* garance výplatního termínu
* HPP na dobu neurčitou
* 25 dnů dovolené
* dotované stravování
* pouze jednosměnný provoz (6:00 - 14:30 hod.), volné víkendy
* práce v dobrém kolektivu
* pracovní oděv je samozřejmostí
* firemní akce
* lokalita: Hněvotín

Náplň práce

* organizace, řízení a zajišťování materiálu pro servis
* výdej, evidence a zakládání objednávek
* sledování skladových zásob, likvidace neobrátkových zásob
* obsluha prodejny náhradních dílů

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Martina Karolová