Mostní technik/technička Bruntál

Volná místa Bruntál Volná místa logistika a doprava Bruntál

Lokalita pracoviště: Bruntál, Moravskoslezský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- středoškolské vzdělání s maturitou – stavebního nebo dopravního směru
- praxe v oboru výhodou
- znalost práce s projektovou dokumentací
- autorizace v oboru výhodou
- podíl na výkonu dispečera zimní údržby
- řidičský průkaz skupiny B a praxi v řízení vozidel
- uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme

- stabilní zaměstnání a perspektivní pozici
- platové ohodnocení – platová třída T9 dle NV č. 341/2017 Sb.
- individuální osobní ohodnocení
- odměny v závislosti na plnění významných či mimořádných pracovních úkolů
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days
- zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost podnikové rekreace, příspěvky z FKSP, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
- možnost uzavření dohody o pracovní činnosti na výkon dispečera zimní údržby

Náplň práce

- vedení agendy mostů a provádění běžných prohlídek mostů
- zpracování podkladů pro plánování oprav a rekonstrukcí mostů
- výkon technického dozoru při opravách a rekonstrukcích
- příprava, předání, převzetí a kontrola údržbových prací letní a zimní údržby na vyhrazené silniční síti

Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace

Úprkova 795
Ostrava

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Mihályiová