Mzdová účetní Dobrá Voda u Českých Budějovic

Volná místa Dobrá Voda u Českých Budějovic Volná místa bankovnictví a finanční služby Dobrá Voda u Českých Budějovic

Lokalita pracoviště: Dobrá Voda u Českých Budějovic, Jihočeský
Vloženo před 17 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• min. SŠ vzdělání ekonomického směru
• znalost mzdové/personální problematiky
• praxe na obdobné pozici výhodou
• znalost MS Office

Nabízíme

• příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
• motivační finanční ohodnocení
• benefitní systém

Místo práce: Dobrá Voda u Českých Budějovic

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte na e-mailovou adresu hr@corax.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 26. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Corax spol. s r.o. - česká dopravní společnost působící 30 let na trhu.

Více informací o společnosti naleznete na www.corax.cz.

Náplň práce:
• kompletní vedení mzdového účetnictví
• komunikace s úřady, institucemi
• roční zúčtování aj.

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719