Fajn práce ve výrobě - 4 dny v práci, 4 dny doma Veselí nad Lužnicí

Volná místa Veselí nad Lužnicí Volná místa potravinářství Veselí nad Lužnicí

Plat: 22900 - 32000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Veselí nad Lužnicí, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nabízíme skvělou pracovní příležitost pro všechny bez ohledu na věk a dosavadní zkušenosti.

Jedná se o obsluhu strojů na výrobu kapsiček pro domácí mazlíčky.
Pracovat budete u moderních poloautomatických strojů.

Práce je v nepřetržitém provozu (směny střídáme takto: denní, denní, noční, noční, 4 dny volno), ranní směna 6:00 – 18:00 h., noční směna 18:00 – 6:00 h.

co vám nabídneme

* nástupní mzdu až 28 000 Kč/měs.
* docházková prémie 1000 Kč/měs.
* plně dotované stravování, nebo stravenkový paušál ve výši 160 Kč/směna
* výkonnostní prémie až 15% každý měsíc
* možnost přesčasů, které výrazně navýší celkovou měsíční mzdu
* 4 týdny placené dovolené + možnost 3 dny volna navíc
* sleva na firemní výrobky
* pitný režim

co od vás očekáváme

* zodpovědné pracovníky starší 18 let ochotné pracovat na směny

jak se přihlásit

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď".

Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Petra Harudová