Vedoucí údržby Domažlice

Volná místa Domažlice Volná místa dělnické profese Domažlice

Lokalita pracoviště: Domažlice, Plzeňský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Vyhlášku 50 nebo její ekvivalent
• Praxi na obdobní pozici v potravinářském průmyslu
• Praxi ve vedení lidí
• Orientaci ve výrobních procesech a zařízeních a systému HACCP
• Orientaci v automatizaci a konstrukci strojů
• AJ výhodou
• Pečlivost
• Zodpovědnost
• Samostatnost
• časová flexibilita
• komunikační schopnosti
• zkušenost s opravami elektrických strojů a zařízení
• uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

• práce v historické mlékárně v centru Domažlic
• motivující finanční ohodnocení
• 4 týdny dovolené v roce
• možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
• finanční odměny za zlepšovací návrhy

Náplň práce

• Zodpovědnost za plynulou výrobu z pohledu údržby
• Zodpovědnost za efektivitu výroby z pohledu údržby
• Plánovaní údržby a řízení činností
• Zodpovědnost za stav strojů
• Dohled nad bezpečností práce
• Komunikace s dodavateli a vedením společnosti
• Zodpovědnost za kvalitu práce podřízených
• Koordinace prací a hlídání dodavatelských organizací, fyzický výkon údržby na spravovaných zařízeních a objektech včetně areálů.
• Kontrola bezpečnosti práce a technologických předpisů a používání přidělených OOPP na pracovišti.
• Zpracovávání plánů oprav a údržby jednotlivých zařízení a spotřeby ND.
• Zadávání požadavků na nákup ND, nářadí apod.
• Zabezpečuje a kontroluje údržbu prováděnou dodavatelsky.
• Zajišťuje odstranění zjištěných závad po revizích.
• Zajišťuje montáž výrobních linek podle plánu výroby a pokynů TPV.
• Odpovídá za hospodárné využití materiálu, energie, nářadí a OOP. Zabraňuje jeho neoprávněnému použití.

CRI ameba.eu, s.r.o.

Počernická 699/62, Malešice
Praha 10

Kontaktní osoba:
Michaela Hamplová   +420 601 166 171