Ostraha, vrátný Lipová-lázně

Volná místa Lipová-lázně Volná místa Lipová-lázně

Inzerát z úřadu práce (28612040725)
Plat: od 117 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Lipová-lázně, Olomoucký
Aktualizováno před 18 dny

Společnost M Security and Cleaning s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostraha, vrátný.

Popis pracovní pozice

Aktualizace 29.4.2024
První kontakt telefonicky p. Kristýna Jizbová, tel. č. 770 123 280 nebo e-mailem: jizbova@msecurity.cz.
Pracovní náplň: evidence osob, vozidel a kličů, kontrolní činnost, 12-ti hodinové směny.

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovník ostrahy, bezpečnostní pracovník Vitošov, pouze ID

Požadujeme Hledáme spolehlivé, muže a ženy z řad invalidních důchodců na denní a noční službu. čistý rejstřík trestů Certifikát strážného výhodou - můžeme zprostředkovat. Nabízíme HPP Náplň práce ostraha svěřeného objektu, pochůzková činnost
Aktualizováno před měsícem

123,9 Kč za hodinu

Pracovník ostrahy Jeseník omya

Požadujeme Hledáme spolehlivé, muže a ženy z řad invalidních důchodců na denní a noční službu. čistý rejstřík trestů Certifikát strážného výhodou - můžeme zprostředkovat. Řidičský průkaz sk. B. Nabízíme HPP Náplň práce ostraha objektu
Aktualizováno před 2 měsíci

Pracovník ostrahy - strážný / strážná

Požadujeme - dobrou komunikativnost, aktivní přístup a pečlivost - chuť pracovat a seberealizovat se - příjemné a reprezentativní vystupování Nabízíme - nadstandartní pracovní zázemí ve stabilní společnosti - motivační ohodnocení s předem...
Aktualizováno dnes

Olomouc
26500 - 29500 Kč za měsíc

Pracovník ostrahy - Juta Olomouc - Pouze invalidní důchodci

Požadujeme Minimálně základní vzdělání, spolehlivost. Čistý rejstřík trestů. Nabízíme Hledáme zaměstnance z řad invalidních důchodců. Nabízíme zázemí silné a stabilní společnosti, solidní jednání. Smlouva na HPP na dobu neurčitou, příplatky dle...
Aktualizováno před 4 dny

120 Kč za hodinu

Policista/ka na dopravním inspektorátu v Jeseníku + bydlení

Požadujeme Máte zkušenosti z dopravy? Uplatněte se jako policista dopravní policie. Můžete kontrolovat nebezpečné a nedisciplinované řidiče a tím přispět k bezpečnosti na našich silnicích. Znáte zákon o silničním provozu? Budete kontrolovat jeho...
Aktualizováno před 5 dny

Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje
Jeseník
34400 - 40000 Kč za měsíc

M Security and Cleaning s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kristýna Jizbová   770 123 280